فروش اینترنتی والواشر چگونه است؟ در صورتی که به دنبال خرید اینترنتی والواشر هستید می بایستی با مشاورین شیدست ارتباط بگیرید و از قیمت فروش والواشر با قیمت مناسب مطلع شوید.

والواشر ال ای دی چیست؟

والواشر ال‌ای‌دی (LED) نوع خاصی از واشرهاست که با استفاده از تکنولوژی ال‌ای‌دی ساخته شده است. ال‌ای‌دی یا دیود الکترولومینسانس ساختاری الکترونیکی است که در آن، نور به صورت الکتریکی تولید می‌شود.

والواشر ال‌ای‌دی یک نوع واشر است که در طراحی و نصب ال‌ای‌دی‌ها به کار می‌رود. عموماً در بخش جلویی یا پشتی از ال‌ای‌دی‌ها قرار می‌گیرد و برای افزایش کیفیت نوردهی، توزیع نور و حفاظت از ال‌ای‌دی‌ها استفاده می‌شود.

وظیفه والواشر ال‌ای‌دی علاوه بر ایجاد یک فاصله بین ال‌ای‌دی و سطح نصب، عملکردهای دیگری را نیز دارد. به طور معمول، والواشر ال‌ای‌دی قادر است به شکلی زیبا و یکنواخت نور ال‌ای‌دی‌ها را توزیع کند، نشتی نور را کاهش دهد و از خطرات محتمل مانند شکستن یا خراب شدن ال‌ای‌دی‌ها در برابر ضربه و آب جلوگیری کند.

از والواشر ال‌ای‌دی عمدتاً در کاربردهای مربوط به روشنایی، نمایشگرها، تابلوهای تبلیغاتی، دستگاه‌های الکترونیکی، و تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود.

قیمت خرید والواشر

قیمت خرید والواشر :

قیمت خرید والواشر ممکن است بسته به نوع، اندازه، کیفیت و برند و همچنین محل خرید متفاوت باشد. همچنین، تغییرات قیمت ممکن است به دلیل عوامل بازار و تقاضا نیز رخ دهد. به عنوان مثال، والواشر ال‌ای‌دی با کیفیت و برندهای معتبر ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند نسبت به والواشر ارزان‌تر و با کیفیت پایین‌تر.

بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیقتر در مورد قیمت‌های فعلی والواشر، مراجعه به فروشندگان مختلف، تحقیق در فروشگاه‌های آنلاین و مشاهده لیست قیمت‌ها می‌باشد. همچنین، می‌توانید با تماس یا مراجعه به فروشگاه‌های مربوطه، قیمت‌ها را بررسی و استعلام کنید.

کاربرد والواشر ال ای دی چیست؟

کاربرد والواشر ال‌ای‌دی (LED) اصلی‌ترین تغییراتی را در زمینه روشنایی و نمایش فراهم می‌کند. والواشر ال‌ای‌دی به عنوان یک عنصر مهم در سیستم‌های نورپردازی و نمایشگرهای ال‌ای‌دی استفاده می‌شوند. در زیر تعدادی از کاربردهای والواشر ال‌ای‌دی را بررسی می‌کنیم:

 1. روشنایی: والواشر ال‌ای‌دی به عنوان منبع نور مورد استفاده در روشنایی داخلی و خارجی به کار می‌رود. آنها در لامپ‌ها، لوسترها، پنل‌های نورپردازی، فانوس‌ها و سایر اجزاء روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 2. نمایشگرها: والواشر ال‌ای‌دی به صورت یک سری نقاط نوری در نمایشگرهای ال‌ای‌دی استفاده می‌شوند. این نمایشگرها معمولاً در صنعت تبلیغات، نمایشگاه‌ها، پیشخوان‌های خودرو و صنایع الکترونیکی استفاده می‌شوند.
 3. نشانگرها و سیگنال‌ها: والواشر ال‌ای‌دی برای ساخت نشانگرها و سیگنال‌های مختلف استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در ترافیک‌های راهنمایی و رانندگی، نشانگرهای خطر، نشانگرهای راهنمایی و مراحل سیستم‌های صنعتی استفاده می‌شوند.
 4. دکوراسیون: والواشر ال‌ای‌دی به عنوان یک عنصر دکوراتیو در داخل و خارج ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. آنها در روشنایی داخلی و خارجی ساختمان‌ها، نمای ساختمان‌ها، مناظر شهری و فضای باز به کار می‌روند.

خرید والواشر ال ای دی با قیمت ارزان

خرید والواشر ال ای دی با قیمت ارزان :

برای خرید والواشر ال‌ای‌دی با قیمت ارزان، می‌توانید روش‌های زیر را امتحان کنید:

 1. جستجوی آنلاین: مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین و جستجوی والواشر ال‌ای‌دی با قیمت مناسب. معمولاً در فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید مدل‌ها و برندهای مختلف را مقایسه کنید و قیمت‌ها را بررسی کنید.
 2. مقایسه قیمت‌ها: مقایسه قیمت‌ها در فروشگاه‌های مختلف و مشاهده تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه. ممکن است در برخی فروشگاه‌ها قیمت‌های ارزان‌تری در دسترس باشد.

برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از قیمت انواع والواشر اطلاع پیدا کنید.

انواع والواشر ال ای دی :

در زیر برخی از انواع والواشر ال‌ای‌دی را بررسی می‌کنیم :

 1. والواشر پنلی (Panel Washers): این نوع والواشرها برای نورپردازی و روشنایی داخلی و خارجی ساختمان‌ها و فضاهای گسترده مانند فضاهای تجاری، مسکونی، اداری و صنعتی استفاده می‌شوند. آنها معمولاً در اندازه‌ها و طرح‌های متنوعی در دسترس هستند.
 2. والواشر نمایشگر (Display Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در نمایشگرها، تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای روشنایی و نمایشگاه‌ها مناسب هستند. آنها معمولاً در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی و همچنین با قابلیت‌های تغییر رنگ (RGB) در دسترس هستند.
 3. والواشر زیرآبی (Underwater Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در استخرها، چشمه‌ها، فواره‌ها و سایر بخش‌های آبی مناسب هستند. آنها از جنس ضدآب و مقاوم در برابر عوامل زیستی هستند و قابلیت نورانی بخشیدن به محیط آبی را دارند.
 4. والواشر خطر (Warning Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در نشانگرها و سیستم‌های هشدار دهنده در محل‌های خطرناک مانند جاده‌ها، تأسیسات صنعتی و ساختمان‌ها استفاده می‌شوند.
 5. والواشر دکوراتیو (Decorative Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی، مانند روشنایی محیطی، ایجاد جو و آمنیت، نورپردازی فضاهای باز، باغ‌ها و فضاهای عمومی مناسب هستند. آنها در طرح‌ها و شکل‌های متنوعی با قابلیت تغییر رنگ در دسترس هستند.
 6. والواشر خودرو (Automotive Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در خودروها، به عنوان نورپردازی خودرو، تزئینات داخلی و خارجی خودرو، ایجاد جلوه‌های نوری و نشانگرهای خاص مانند نشانگرهای روشنایی در رودربای خودرو مناسب هستند.
 7. والواشر صنعتی (Industrial Washers): این نوع والواشرها برای استفاده در صنایع و بخش‌های صنعتی مانند کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، ساختمان‌های صنعتی و بخش‌های تولیدی استفاده می‌شوند. آنها معمولاً از جنس مقاوم و با قابلیت کار در شرایط سخت صنعتی هستند.

موارد فوق تنها برخی از انواع والواشر ال‌ای‌دی هستند و هنوز انواع دیگری نیز وجود دارند. برندها، طرح‌ها، ابعاد، قدرت نوردهی و قابلیت‌های دیگر نیز می‌توانند در هر نوع والواشر ال‌ای‌دی متفاوت باشند. بنابراین، قبل از خرید والواشر ال‌ای‌دی، بهتر است نیازها و محدودیت‌های خود را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آنها محصول مناسب را انتخاب کنید.

فروش والواشر با قیمت مناسب در شیدست به سایدگی و به صورت اینترنتی انجام می شود.

خرید انواع والواشر ال ای دی

خرید انواع والواشر ال ای دی :

شما می توانید از طریق فروشگاه شیدست تمامی والواشر های گفته شده را به سادگی تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.